Strona głĂłwna
Nasze marki
O firmie
Media
Linki
Aktualności
Kontakt
 
BioRepair
SAL29
BlanX Med
L'Angelica
dyduś plus
Dyduś
Mała rzecz, a cieszy

Wyobraź sobie jak by to było gdyby niewiarygodnie małe cząsteczki mogły, w zupełnie niewidoczny dla oka sposób, naprawiać uszkodzone "części" naszego organizmu.
 Skoro już sobie to wyobraziłeś to teraz już wiesz czym są nanotechnologie i jak można stosować je w inteligentny sposób , aby na przykład naprawiały uszkodzenia zębów i odbudowywały szkliwo zębowe.

BlanX BioRepair® pierwsze pasty odbudowujące i naprawiające szkliwo zębowe !

BlanX BioRepair®pierwsza pasta do zębów na bazie nanotechnologii.

Zawiera bioaktywne cząsteczki MICROREPAIR® odbudowujące szkliwo.

Cząsteczki MICROREPAIR®mają taką samą wielkość i skład jak szkliwo zębowe, dzięki czemu naprawiają mikroskopijne, powierzchniowe uszkodzenia powstające na szkliwie i żninie.

Dlaczego naprawa szkliwa jest taka ważna?

Każdego dnia zęby są narażone na działanie bodźców mechanicznych (szczoteczka do zębów) i chemicznych (pokarmy i kwasy), powodujących mikroskopijne, niezauważalne zarysowania, pęknięcia i szczeliny, w których gromadzi się osad, bakterie i barwniki. Z czasem może to prowadzić do poważniejszych uszkodzeń, takich jak próchnica oraz starcie i utrata połysku szkliwa.

-        Szkliwo nie zawiera komórek i dlatego nie może się regenerować
-        Uszkodzenia są nieodwracalne

Dzięki rewolucyjnej formule, która odtwarza naturalną substancję mineralną zębiny i szkliwa BlanX BioRepair® naprawia nawet najmniejsze uszkodzenia, pęknięcia i defekty szkliwa.

Pasty do zębów BlanX BioRepairâ są dostępne w dwóch różnych wersjach opracowanych specjalnie w odpowiedzi na zróżnicowane wymogi higieny.

Więcej o nanotechnologii, bioaktywnych cząsteczkach MICROREPAIR®oraz odbudowywaniu szkliwa w załączniku lub na oficjalnej stronie internetowej marki BioRepair www.biorepair.pl

 


Warning: include(../inc/aktualnosci2.php): failed to open stream: No such file or directory in /newsletter/004.php on line 117

Warning: include(../inc/aktualnosci2.php): failed to open stream: No such file or directory in /newsletter/004.php on line 117

Warning: include(): Failed opening '../inc/aktualnosci2.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php73/lib/pear') in /newsletter/004.php on line 117
 
  A.B.Berren - Handlowy Sp. z o.o.
z siedzibą w Michałowicach - Regułach ul. Ogrodowa 22, 05-816 Michałowice