Strona głĂłwna
Nasze marki
O firmie
Media
Linki
Aktualności
Kontakt
 
BioRepair
SAL29
BlanX Med
L'Angelica
dyduś plus
Dyduś
Twój nowy uśmiech za milion dolarów - rozwiązanie

Sztuka bycia atrakcyjnym - Błyskawiczny Poradnik Część 1
Odkryj pierwszy sekret Twojego osobistego magnetyzmu

Czy wiesz, że to jak często się uśmiechasz bezpośrednio wpływa na to jak się czujesz i jak inni ludzie postrzegają Twoja osobę?
Badania naukowe wyraźnie potwierdzają ścisłą zależność pomiędzy tym jak często się uśmiechasz, a tym jak dobrze się czujesz.
Światowej sławy ekspert w dziedzinie wywierania wpływu Kevin Hogan (autor bestsellera "Psychologia perswazji") radzi:
"Twoje uzębienie również ma duże znaczenie. Zrób wszystko co w Twojej mocy, żeby Twoje zęby jaśniały bielą, a z pewnością zwiększysz swoją atrakcyjność w oczach innych. Oglądając wiadomości w telewizji, przyjrzyj się zębom dziennikarzy, osobie prezentującej prognozę pogody i komentatorowi sportowemu. Wszyscy mają piękne, białe zęby - nie bez powodu. Ci ludzie wiedzą, jak robić dobre pierwsze wrażenie."
Jak więc zatem błyskawicznie zwiększyć swoja atrakcyjność i sprawić, że inni ludzie zaczną Cię troszkę inaczej i zarazem znacznie pozytywniej postrzegać?
Czyż nie byłoby fantastycznie posiadać umiejętność błyskawicznego sprawiania dobrego pierwszego wrażenia lub umiejętność obronnego i eleganckiego wychodzenia z niezręcznych sytuacji.
Magia pierwszego wrażenia ukryta jest w Twoim uśmiechu, a jak każda magia by stała się zdumiewająco skuteczna wymaga drobnej, aczkolwiek solidnej praktyki.
Zanim jednak zaczniesz doskonalić sztukę swojego uśmiechu konieczne jest zadbanie o estetykę swoich zębów i tu z pomocą przychodzi Ci. pierwsza maska Piękności dla Twoich zębów BlanX ExtraWhite.
Teraz możesz szybko, bezpiecznie i skutecznie wybielić zęby i oczarować każdego swoim uśmiechem.

Co zyskujesz stosując BlanX EXTRA WHITE ?
1 BŁYSKAWICZNY REZULTAT: posiada wyjątkowo intensywne działanie wybielające
2 PEŁNE BEZPIECZEŃSTWO: zapewnione dzięki specjalnej formule, której głównym składnikiem jest Porost Islandzki (Arctic Lichen)
3 WYJĄTKOWA SKUTECZNOŚĆ: widoczny efekt już po minucie stosowania !
BlanX ExtraWhite jest szczególnie polecany osobom palącym, pijącym herbatę, kawę oraz czerwone wino.

Extra White jest czymś więcej aniżeli pastą do zębów i służy do prawdziwej domowej terapii wybielającej i oczyszczającej zęby; Używaj BlanX EXTRA WHITE przez okres 15 dni (tuba 30ml, Extra White; Myj zęby pastą BlanX ExtraWhite 2 razy dziennie po 2 minuty).

Widoczny efekt juz po minucie stosowania !
Już dziś Twoje zeby mogą błyszczeć jak najprawdziwsze perły....

BlanX ExtraWhite już od kwietnia 2009 dostępne w aptekach.


Warning: include(../inc/aktualnosci2.php): failed to open stream: No such file or directory in /newsletter/002.php on line 125

Warning: include(../inc/aktualnosci2.php): failed to open stream: No such file or directory in /newsletter/002.php on line 125

Warning: include(): Failed opening '../inc/aktualnosci2.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php73/lib/pear') in /newsletter/002.php on line 125
 
  A.B.Berren - Handlowy Sp. z o.o.
z siedzibą w Michałowicach - Regułach ul. Ogrodowa 22, 05-816 Michałowice